Küpsiste kasutamise poliitika 

Jõustumise kuupäev: 13. detsember 2023
Viimati uuendatud: 13. detsember 2023

Mida tähendab küpsis?

See Küpsiste poliitika selgitab, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame, milliseid küpsiseid me kasutame (st millist teavet me küpsiste abil kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse) ning kuidas hallata küpsiste seadeid.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse väikese info talletamiseks. Need salvestatakse teie seadmesse, kui veebisait laaditakse teie veebibrauserisse. Need küpsised aitavad meil veebisaidi korralikult toimima panna, muuta selle turvalisemaks, pakkuda paremat kasutajakogemust ning mõista, kuidas veebisait toimib, analüüsides, mis toimib hästi, ja kus on vajalikud parendused.


Kuidas me kasutame küpsiseid?

Nagu enamik veebiteenuseid, kasutab ka meie veebisait nii esimese kui ka kolmanda osapoole küpsiseid mitmete eesmärkide saavutamiseks. Esimese osapoole küpsised on peamiselt vajalikud selleks, et veebisait õigesti toimiks, ega kogu teie isiklikke tuvastatavaid andmeid.


Kolmanda osapoole küpsiseid, mida meie veebisaidil kasutatakse, peamiselt kasutatakse selleks, et mõista, kuidas veebisait toimib, kuidas te meie veebisaidiga suhtlete, tagada meie teenuste turvalisus, pakkuda teile asjakohaseid reklaame ning üldiselt pakkuda teile paremat ja täiustatud kasutajakogemust ning aidata kiirendada teie tulevasi suhtlusi meie veebisaidiga.


Meie kasutatavad küpsiste tüübid

Küpsiste seaded


Küpsiste Seaded

Saate igal ajal muuta küpsiseeelistusi, klõpsates ülaltoodud nupul. See võimaldab teil uuesti külastada küpsise nõusoleku bännerit, muuta oma eelistusi või kohe nõusolekut tagasi võtta.

Lisaks sellele pakuvad erinevad veebibrauserid erinevaid meetodeid veebisaitide kasutatavate küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Saate muuta oma veebibrauseri seadeid küpsiste blokeerimiseks või kustutamiseks. Allpool
on lingid peamiste veebibrauserite toe dokumentatsioonile, kus on selgitatud, kuidas küpsiseid hallata ja kustutada.

  1. Chrome: https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=et&sjid=12090529051278081848-EU
  2. Safari: https://support.apple.com/et-ee/guide/safari/sfri11471/mac
  3. Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/clear-cookies-and-site-data-firefox?redirectslug=delete-cookies-remove-info-websites-stored&redirectlocale=en-US
  4. Internet Explorer: https://support.microsoft.com/et-ee/topic/k%C3%BCpsisefailide-kustutamine-internet-exploreris-bca9446f-d873-78de-77ba-d42645fa52fc


Kui kasutate mõnda muud veebibrauserit, külastage palun oma veebibrauseri ametlikku toe dokumentatsiooni.